Biprocemwap S.A.

Wyszukaj

wielobranżowe biuro projektów dla przemysłu cementowego i wapienniczego gipsowego i innych

Strona główna > Firma > Aktualności

Aktualności

Kontrakt na projekt instalacji dla CaspiCement LLP w Kazachstanie

01 sierpień 2014

Biprocemwap S.A. zawarło umowę na opracowanie koncepcji oraz kolejno projektu podstawowego (Basic Engineering) i projektu szczegółowego (Detail Engineering) dla zadania ”Shetpe dispatch modernization” (Modernizacja układu wysyłki cementu w cementowni Shetpe).

Koncepcja ma za zadanie rozstrzygnąć wybór sposobu odbioru cementu z istniejących 4 silosów cementu systemem rynien aeracyjnych, które będą włączone do ciągu urządzeń transportowych prowadzących do nowego budynku Pakowni i Paletyzerni. Budynek Pakowni i Paletyzerni będzie zawierał również pomieszczenie elektryczne oraz sprężarkownię. Dodatkowo elementem zadania jest aranżacja placu składowego palet oraz placu big-bagów. Plac magazynowy big-bagów będzie obsługiwany przez suwnicę zapewniającą załadunek na wagony.

Po zaakceptowaniu koncepcji przez Klienta i uzupełnieniu danych maszyn i urządzeń dokumentacja będzie sukcesywnie wykonywana w kolejnych fazach.

Opracowanie dokumentacji technicznej w języku angielskim będzie zrealizowane w branży mechanicznej, budowlanej,  instalacyjnej, elektrycznej i AKP oraz  komunikacyjnej.

 Przewidywany termin zakończenia prac projektowych to grudzień 2014.

wszystkie aktualności