Biprocemwap S.A.

Wyszukaj

wielobranżowe biuro projektów dla przemysłu cementowego i wapienniczego gipsowego i innych

Strona główna > Kariera > Oferty pracy

Oferty pracy

Projektant branży komunikacyjnej

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia do projektowania dróg
  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu
  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomość programów do projektowania AutoCad lub podobne
  • pracowitość, sumienność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 65-letnią tradycją
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • świadczenia z funduszu socjalnego oraz opiekę medyczną

Osoby zainteresowane pracą w naszej Spółce zapraszamy do przesłania aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: office@biprocemwap.com.pl lub skorzystania z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie WWW.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zmianami)”.

Kierownik projektu

Miejsce pracy:Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość procedur zarządzania projektem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów komputerowych MS Project, Pakiet Office
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w stresie

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za zarządzanie projektami w zakresie:

  • koordynacja i nadzór techniczny prac inżynierskich, ochrony środowiska i innych procedur administracyjnych wymaganych do pozyskania pozwolenia na budowę, zarówno tych wykonywanych przez Spółkę jak i zleconych podwykonawcom
  • składanie dokumentów do różnych organów administracji oraz kontrola procesu ich rozpatrywania
  • negocjacje z podwykonawcami, firmami, osobami prywatnymi oraz organizacjami publicznymi
  • nadzór nad terminową realizacją zadań projektowych oraz planowanie zadań do wykonania
  • rozwiązywanie ewentualnych problemów, które mogą powstać podczas realizacji projektów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 65-letnią  tradycją

Asystent projektanta branży mechanicznej

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne, kierunkowe
  • minimum 3-letnie doświadczenie
  • w projektowaniu obiektów przemysłowych
  • znajomość programów do projektowania
  • AutoCad, SolidWorks lub innych

Oferujemy:

Osoby zainteresowane pracą w naszej Spółce zapraszamy do przesłania aplikacji(CV + list motywacyjny) na adres: office@biprocemwap.com.pl lub skorzystania z formularza po naciśnięciu przycisku "wyślij CV".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zmianami)”.