Biprocemwap Sp. z o.o.

Wyszukaj

wielobranżowe biuro projektów dla przemysłu cementowego i wapienniczego gipsowego i innych

Strona główna > Firma > Aktualności

Aktualności

Ruszyła nowa strona BIPROCEMWAP S.A.

07 maj 2015

Z przyjemnością oddajemy do Państwa użytku nową stronę WWW BIPROCEMWAP S.A. Nowa odsłona BIPROCEMWAP S.A. to nowoczesny desing w połączeniu z funkcjonalnością.

Strona jest w pełni responsywna tzn. dostępna również z urządzeń mobilnych, co jest znakiem nowych czasów i aktywnych działań spółki dążącej do odświeżenia wizerunku.
Mamy za sobą już 65 lat działalności ale potrafimy reagować na zmieniający się rynek i otoczenie. Doskonale to widać w naszych zespołach projektowych, gdzie na każdym etapie przygotowania wpieramy się najnowszymi technologiami.

Jedno się jednak nie zmienia !

W dalszym ciągu współpracujemy z Agencją Interaktywną IntraCOM.pl z Katowic, która wykonywała nam poprzednią stronę WWW. Służyła nam ona dzielnie przez ostatnie 8 lat prezentując podstawowe informacje na temat Spółki oraz obszary naszej działalności.

Obecna strona została wzbogacona o nowe meteriały graficzne i tekstowe. Uwagę należy zwrócić na rozdzielenie naszej działalności głównej od działalności dodatkowych, które zostały przeniesione do serwisu www.biurowcentrumkrakowa.pl

wszystkie aktualności