Biprocemwap Sp. z o.o.

Wyszukaj

wielobranżowe biuro projektów dla przemysłu cementowego i wapienniczego gipsowego i innych

Strona główna > Kariera > Wyślij cv

Wyślij cv

Jest nam niezmiernie miło, że chcesz dołączyć do naszego zespołu. Wypełnij poniższy formularz możliwie dokładnie.

Rozmiar załącznika nie powinien przekroczyć 2MB.
* - pola wymagane

 

Informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Projektowe BIPROCEMWAP sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kazimierza Morawskiego 5, REGON: 383420001, NIP: 6772444154, KRS: 0000790814.
 2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: iod@biprocemwap.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby, z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych".
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda (w przypadku podania większej ilości danych niż tych, które są wymagane przepisami prawa) art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.
 7. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@biprocemwap.com.pl
 8. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 9. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody - prawo do przenoszenia danych.
 10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
 11. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o umieszczenie w formularzu aplikacyjnym poniższej formuły zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Projektowe BIPROCEMWAP sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kazimierza Morawskiego 5, w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych

 

Zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi zgłoszeniami.

Jeżeli Twoja kandydatura będzie odpowiadać stawianym wymaganiom zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.